Apple cup III. 27.9.2009, Ml. Boleslav

01.10.2009 23:04

Apple je závod, který pořádá naše sdružení, takže krom závodění jsem se snažila pomáhat kde bylo potřeba.

Závodila jsem se třemi psy (poprvé a doufám i naposled :-), jelikož to začalo být fyzicky náročné...), kromě mých dvou kluků jsem běhala se "sousedovic" labradorkou Lusynkou. Lusynka je zkušenější agiliťačka, ale kvůli zdravotnímu hendikepu může běhat jen na nízkých překážkách.

Lusy: v agility se Lusynce podařilo dost nápadně odšvindlovat zónu na kladině a s 1 chybou, ale nej. časem jsme se úmístily na 9.místě. V jumpingu Lusynka minula v cílové rovince tunel a bylo z toho 10. místo. Všechno jsme si vynahradily ve hře "Červená Karkulka",  kde jsme obsadily první příčku. Hra spočívala v tom, že závodníci překonávali trať s košíkem naplněným vínem a bábovkou a nechyběl i čepeček na hlavu. Musím říct, že některým to obzvlášť slušelo, hlavně mužskému pohlaví:-))
Video ZDE

Arčík: v prvním běhu (jumping) se ještě jakž takž koncentroval, trošku jsme se motali a nakonec z toho byla 1 chyba a 1 odmítnutí - 3.místo. V agility se rozhodl, že poběží jenom rovně:-)) radost z běhu mu opravdu nechybí...

Codík: první běh byl nějaký divný, shodil hned první dvě skočky, pak odmítačky na slalomu ... nějak nám to nesedlo. V agility už jsme si to vynahradili a doběhli čistě (sice tyčka spadla, ale už jsme byli daleko a rozhodčí to nemáv..) a v nejlepším čase. Ve zkoušce se nám taky dařilo a jen zásluhou jedné spadlé tyčky jsme se umístili na 2. místě, opět s nej. časem a postupovkou 6,38!

Závody se vydařily, jak organizačně (doufám, že si to myslí i ostatní) tak výsledky a už se těším do Nymburka...
Janče moc děkuji za půjčení Lusynky, moc jsem si to užila! Lusynka je zlatíčko!

Výsledky:
Lusy: jumping - 10.místo, agility - 9.místo, hra - 1. místo
Arčík: jumping - 3.místo, agility - disk (veteráni)
Cody: jumping - disk, agility - 1.místo, LA1 - 2.místo

   

—————

Zpět