MAY CUP a HOP TROP

22.05.2009 22:15

HOP TROP Litoměřice 16.-17.5.

Na tyto závody jsem se těšila už od prosince, když jsme se přihlašovali. Po zkušenostech z loňska jsme si s holkama opět objednaly chatku v kempu a těšily se na super víkend, ale tentokrát to bylo ještě lepší. Závody byly v krásném prostředí parku blízko u vody a cca 200m od našeho kempu.

No a něco k běhání... s Arčíkem tentokrát běhala Janča a v sobotu se jim vedlo skvěle, dvakrát doběhli jen s chybama ve slalomu, v neděli to bylo horší, ale doufám, že si to oba užili:-))

Codík mi dělá radost, začínáme si už trošku rozumnět a snad to bude jen lepší, opět nás potrápil slalom, ale aspoň víme na čem pracovat... 

Sobota: jumping - dis, ulítnutí do tunelu, asi 2x :-), zkouška LA1: VD 6. místo - tyčka + odmítnutí na slalomu, agility - dis, chyby na slalomu a pak jsem ho vrátila na opravu kladiny. Tunýlkové rodeo - dis, nepovedl se nám začátek se skočkou, ale pak už to bylo na jedničku.

Neděle: tunýlkové rodeo - 2.místo, Codík běžel jako drak o 2s na prvního, škoda mého "škobrtnutí":-)), jumping - čístý běh, i když s menším výletem - 3.místo, zkouška - dis - zrádný tunel za kladinou...., agility - 12.místo, nedorozumění u skočky=tyčka dole a opět odmítnutí na slalomu.

Fotky:ZDE

Video ZDE - když vydržíte, nejlepší běh je nakonec:-) Video zpracovala Janča Hendrychová.

 

MAY CUP Ml. Boleslav

9. května pořádalo naše sdružení agility oficiální a neoficiální závody agility, běhala jsem s Codíkem i s Arčíkem a současně se snažila pomáhat s organizací. Codík běhal hezky, akorát náběhy na slalom musíme více trénovat....myslím, že v žádném běhu se nám nepovedl:-(

Video ZDE

—————

Zpět