Vzpomínky na léto...

05.10.2010 20:35

Kde nic tu nic a najednou je toho nějak moc... tak aspoň ve stručnosti přehled minulých událostí...

25.9. Jizerská střela - Držkov

Tentokrát flyballové závody, poslední v tomto roce a v novém složení družstva. Svoji premiéru v našem týmu měla Janča s Cliffem (border kolie) a Marek s Jackem (JRT) - konečně máme také v družstvu jacka:-))

Opět velmi adrenalinové závody a po dopoledním posledním místu, kde jsme nasbírali "jen" 6 bodů do odpoledního pavouka, jsme se finálně probojovali na 3. místo.

No a ovšem, pokud to holky dobře opsaly, Codík zaběhl dráhu za 4 setiny... uááá to je fofr!

 

19.9. Aplle Cup IV. - Ml. Boleslav

Oficiální i neoficiální závody našeho o.s.  Zúčastnila jsem se pouze s Codíkem a jako člen se podílela na organizaci - tímto doufám, že úspěšně. Parkury pana rozhodčího Diviše, byly velkou prověrkou a dobrou inspirací pro trénink. Kupodivu nebýt skočených zon a sem tam nějaké tyčky, by jsme se s nimy celkem vypořádali. V prvním běhu (jumping) disk ve slalomu. Zkoušku jsme doběhli s již zmíněnou skočenou zónou na áčku, tyčkou a jedním odmítnutím. Ovšem ostatní běželi ještě hůře, tož něčekaně druhé místo, na třetím místě skončil bráška Zidánek:-) Agility jsme také doběhli, opět zona na ačku a překvapivě též na houpajdě.

Výsledky:
Jumping: dis
A2 - 2. místo VD
Agility - 4. místo

 4.9. Zrcadlová koza - Turnov

Z původně plánovaných víkendových závodů sešlo a byl z toho pouze výlet na jeden den. Prostředí a zázemí pěkné, parkury hezké a hodný pan rozhodčí, přesto nám to nebylo nic platné a nasbírali jsme další disky. Ovšem oproti Lužanům se mi s Codíkem běhalo moc hezky, neshazoval, bohužel má drobná zaváhání vedla k překonání překážek mimo pořadí... Doběhli jsme jen zkoušku s dvěma odmítnutími na slalomu.

Video ani foto nejni.

 

14.-15.8. Pojizerské hopsání + speciál loveckých plemen II.  - Lužany u Jičína

V Lužanech se nám moc líbilo, skvělá pojízdná pekárna s výbornými dobrůtkami, výběr z několika hotovek a dovoz přímo k parkuru, večerní posezení v hospůdce (venkovní terase) - prostě víkendová závodní idylka!

S běháním už to bylo horší, přímo naopak vůbec se nám nedařilo a když už jsme se s Codíkem shodli, tak v cestě překážel tunel, přitom takový krásný tunelový jumping .... nuže rekord šesti disků.

Výsledky: 6x dis
Video: ZDE díky Hance ;-)
Fotky: ZDE

 Za krásné fotky děkuji Aničče Jakubů

 

25.7. Letní klubový šampionát - Ml. Boleslav

Klubové závody pořádané naším o.s.

Na těchto závodech byl z naší rodiny nejúspěšnější Arčík, vyhrál s Martinkou v kat. juniorů a se mnou v kategorii veteránů. Codík si při svém běhu přidal překážku navíc, takže dis. Tentokrát neuspěla ani panička (já:-) ) ve speciálním běhu v žabkách - Flip Flop master. Oproti minulým ročníkům byl změněn běh jednotlivců na družstva (prý pořád vyhrávám) a i když by naše družstvo vyhrálo, já to naprosto teamu zkazila a při běhu "ztratila" žabku, tož diskvalifikace. Tímto se moc omlouvám Máje a Zdence!

Výsledky:
Arčík: junioři - 1. místo, veteráni - 1. místo
Cody: závodníci - dis

17.7. ukázky na dětském dni - koupaliště Bukovina

Parádní akcička na rozlehlém koupališti, ukazovali se oba kluci a myslím, že jsem si to užila víc než diváci:-))

Fotky ZDE autor Mája a R1

—————

Zpět