Novinky

Aktualizace vázne a váznout bude...

14.12.2010 14:44

Nějak není kdy, kde a jak aktualizovat... tak jen malé info z velmi milé a povedené akce :-)

Míša nás umluvila k účasti na dogdancingové vystoupení na Kurovodickém plese pro pacienty z Domova Pod Skalami.

Akce jako pro Centrum 83 a pacienty z Kurovodic mám moc ráda a je to spíše taková odměna. Na vystoupení jsem měla nachystanou písničku z Lotrando a Zubejda, nacvičenou sestavu a kostým loupežníka. Technika to však trošku zdramatizovala a nakonec jsem v kostýmu loupežníka "tancovala" na Makarenu. Všichni vystupující (Janča s Lusy, Aneta s Mikem, Míša s Tedem a já s Codíkem) jsme obdrželi tištěné poděkování a samozřejmě potlesk.

—————

Ještě něco...

08.10.2010 19:48

Přeci jen jsem na něco zapomněla...

6.8. Cvikovské zkoušky agility

Codyho jsem v této zkoušce diskla díky skočené kladině, jinak moc hezká zkouška a dokonce jsme trefili i (podle mě) dost těžký náběh do slalomu.

Video ZDE

A také doplňuji video z letního tábora v Čebíně: ZDE

—————

Vzpomínky na léto...

05.10.2010 20:35

Kde nic tu nic a najednou je toho nějak moc... tak aspoň ve stručnosti přehled minulých událostí...

25.9. Jizerská střela - Držkov

Tentokrát flyballové závody, poslední v tomto roce a v novém složení družstva. Svoji premiéru v našem týmu měla Janča s Cliffem (border kolie) a Marek s Jackem (JRT) - konečně máme také v družstvu jacka:-))

Opět velmi adrenalinové závody a po dopoledním posledním místu, kde jsme nasbírali "jen" 6 bodů do odpoledního pavouka, jsme se finálně probojovali na 3. místo.

No a ovšem, pokud to holky dobře opsaly, Codík zaběhl dráhu za 4 setiny... uááá to je fofr!

 

19.9. Aplle Cup IV. - Ml. Boleslav

Oficiální i neoficiální závody našeho o.s.  Zúčastnila jsem se pouze s Codíkem a jako člen se podílela na organizaci - tímto doufám, že úspěšně. Parkury pana rozhodčího Diviše, byly velkou prověrkou a dobrou inspirací pro trénink. Kupodivu nebýt skočených zon a sem tam nějaké tyčky, by jsme se s nimy celkem vypořádali. V prvním běhu (jumping) disk ve slalomu. Zkoušku jsme doběhli s již zmíněnou skočenou zónou na áčku, tyčkou a jedním odmítnutím. Ovšem ostatní běželi ještě hůře, tož něčekaně druhé místo, na třetím místě skončil bráška Zidánek:-) Agility jsme také doběhli, opět zona na ačku a překvapivě též na houpajdě.

Výsledky:
Jumping: dis
A2 - 2. místo VD
Agility - 4. místo

 4.9. Zrcadlová koza - Turnov

Z původně plánovaných víkendových závodů sešlo a byl z toho pouze výlet na jeden den. Prostředí a zázemí pěkné, parkury hezké a hodný pan rozhodčí, přesto nám to nebylo nic platné a nasbírali jsme další disky. Ovšem oproti Lužanům se mi s Codíkem běhalo moc hezky, neshazoval, bohužel má drobná zaváhání vedla k překonání překážek mimo pořadí... Doběhli jsme jen zkoušku s dvěma odmítnutími na slalomu.

Video ani foto nejni.

 

14.-15.8. Pojizerské hopsání + speciál loveckých plemen II.  - Lužany u Jičína

V Lužanech se nám moc líbilo, skvělá pojízdná pekárna s výbornými dobrůtkami, výběr z několika hotovek a dovoz přímo k parkuru, večerní posezení v hospůdce (venkovní terase) - prostě víkendová závodní idylka!

S běháním už to bylo horší, přímo naopak vůbec se nám nedařilo a když už jsme se s Codíkem shodli, tak v cestě překážel tunel, přitom takový krásný tunelový jumping .... nuže rekord šesti disků.

Výsledky: 6x dis
Video: ZDE díky Hance ;-)
Fotky: ZDE

 Za krásné fotky děkuji Aničče Jakubů

 

25.7. Letní klubový šampionát - Ml. Boleslav

Klubové závody pořádané naším o.s.

Na těchto závodech byl z naší rodiny nejúspěšnější Arčík, vyhrál s Martinkou v kat. juniorů a se mnou v kategorii veteránů. Codík si při svém běhu přidal překážku navíc, takže dis. Tentokrát neuspěla ani panička (já:-) ) ve speciálním běhu v žabkách - Flip Flop master. Oproti minulým ročníkům byl změněn běh jednotlivců na družstva (prý pořád vyhrávám) a i když by naše družstvo vyhrálo, já to naprosto teamu zkazila a při běhu "ztratila" žabku, tož diskvalifikace. Tímto se moc omlouvám Máje a Zdence!

Výsledky:
Arčík: junioři - 1. místo, veteráni - 1. místo
Cody: závodníci - dis

17.7. ukázky na dětském dni - koupaliště Bukovina

Parádní akcička na rozlehlém koupališti, ukazovali se oba kluci a myslím, že jsem si to užila víc než diváci:-))

Fotky ZDE autor Mája a R1

—————

Zase o něco chytřejší :-))

15.07.2010 21:42

Tak jsme se na to těšili a najdnou je to za námi... LVT u Marti v Čebíně 27.6.-3.7.2010

Prožili jsme super letní, teplý intenzivní týden agility, vínečka a i nějaká ta kultura byla. Do Čebína jsem jela s Codíkem a kámoškou Jančou, která tam vyjela s Lusynkou (černou labradorkou) na dovolenou a zbavit se fóbie z hadů :-))

I přes nekompromisně pálící sluníčko, vydrželi všichni pejskové běhat až do konce tábora, myslím, že jsem na tom byla dokonce hůř než Codík a v sobotu jsem si už dávala studené obklady. Marťa i Carlo stavěli hezké běhavé a nápadité parkury/sekvence. Největší problémem se ukázalo stáhování (velký oblouk na skočkách) a moje neplynulé pohyby. No a jedna pro mě pozitivní věc - příčina shazování jsem ve většině případů já a můj pohyb, takže s tím se snad ještě dá něco dělat... uvidíme.

Abychom se mohli zase na něco těšit :-)) hned jsme se přihlásili na říjnovou víkendovku!

Fotky ZDE

Mám i videa, ale zpracováni mi bude nejspíš chvilku trvat....

—————

Jedna z procházek

22.06.2010 22:57

Dneska jsem vzala na procházku foťák, tak se můžete juknout jaké to tu máme hezké :-)

Fotky ZDE

—————

Turnaj sladkých nadějí - Letňany

20.06.2010 07:00

Skoro po roce jsme se opět přihlásili na flyballové závody. Přesto, že to vypadalo, že nás bude do družstva moc a budeme muset rozhodnout kdo nepojede, souhrou několika událostí jsme byli rádi, že jsme měli alespoň 4 psy:-/ O to větší smůla, že to byli jen velcí pejsci a museli celý turnaj odběhat na velké překážky (35 cm). Všem pejskům v týmu patří velký obdiv, protože běhali seč jim síly stačily.

Složení Adrenalin Flyers: Arty (boc), Rorinka (boc), Sindy (NO) a Codík (boc) + nepostradatelní pomocníci Janča Ebrtová, Katka Pospíšilová a Peťa Hradcová s moc dobrými jahůdkami

Round Robin - 2. místo v 3. divizi
Double elimination - 3. místo v 3. divizi

Fotky jak si užíváme výhru ZDE  a další budou brzy...

—————

Socializace štěňátek

19.06.2010 16:00

Díky angíně jsem musela zrušit naší účast na zkouškách v České Lípě a kvůli Martinky zanětu středního ucha zase výlet na kvalifikačky do Prahy. Nicméně jsme využily volné soboty a vyrazily do nedaleké chovatelské stanice Z nefritu, štěňátka jsou úžasná, nebojácná a pěkní dráčci. Pokud někdo přemýšlíte o sportovním parťákovi, ještě je pár štěňátek volných. Já naštěstí zdárně odolávám:-)

Více foto ZDE

 

—————

Porta Bohemica Cup

27.05.2010 14:49

Víkendové agility závody v Lovosicích 22. - 23. 5. 2010, rozhodčí  Zdeněk Spolek

Na tyto závody jsme se s holkama moc těšily a plánovaly, jak si zazávodíme a večer příjemně posedíme u vínečka. Bohužel budeme si to muset zopakovat někdy jindy:-( V sobotu ráno mě začalo bolet v krku a večer už jsem v kempu umírala, v neděli ráno jsme se s Lenčou (pro tento víkend má "taxikářka") domluvily, že pojedeme domů (za to jí moc děkuji), nicméně po příjezdu na cvičák v Lovosicích se mi udělalo lépe a nakonec jsme všichni zůstali. Pondělní diagnóza u doktora - angína jako prase:-(

 

I přes dost nepříjemný zdravotní stav nebo možná díky tomu, že jsem byla pod vlivem omamných látek a nebyla jsem skoro nervózní, se nám dařilo.

SOBOTA:
Hra - 2. místo společně s Coudíkem Linkou, poté následoval rozstřel, kde jsme Coudíkovi nestačili a obsadili finálně 4. místo (na prvním byli také dva závodníci)
Agility - dis
LA2 - 2. místo a na V, naše první složená A2 na V a snad né poslední!!!
Jumping - čistě 2. místo
Družstva - MB Gang - 2. místo (společně s kámošem Akimem a paničkou Peťou)

NEDĚLE:
Jumping - dis
Agility - 3. místo, 1 chyba (tyčka)
LA2 - dis
Finále - 3. místo, 1 chyba (tyčka)

 

Závody byly moc pěkné, povedné a pohodové - určitě příště pojedeme znovu a už se moc těšíme!

Děkuji Lenče, Pétě, Hance a Janče za pomoc a trpělivost v mém eliminujícím stavu:-(  Alespoň Codík si tu noc užil ;-)

Ibalgin, Coldrex - Peťo, vrátím a díky Jani, za opakovanou nabídku živ. uhlí:-)) příště se určitě bude hodit:-)))

Fotky - ZDE

Video - sobota, neděle (opět převelice děkuji Hance)

 

 

—————

Zase jednou závody....

26.04.2010 10:08
Jarní závody, Jičín 24.4.2010

Závody v Jičíně si nikdy nenecháme ujít a moc radi se vracíme, s tím běháním už je to horší :-))

Tentokrát měl Codík spíše více smůlu na paničku než na tyčky, v prvním běhu (jumping) jsem mu vytvořila hned dvě odmítnutí a ještě se k tomu jedna tyčka, opět při přebíhání za zády.

Zkouška A2 - Codík nepřizpůsobil rychlost na kladině a hupsnul dolu trochu dříve, asi tak v půlce. V zápalu boje jsem si nebyla jistá, zda je to odmítnutí nebo chyba, tak jsem čekala co na to rozhodčí, ten si dal chvilku na čas a pak zvedl ruku za odmítnutí. Nás to však nijak nerozhodilo a s nadšením jsme si zkoušku doběhli, plus tedy ještě 2 tyčky ;-)

Agility - jedna tyčka a opět jedno mé odmítnutí, hlavně proto ,že jsem si popletla povely:-/

foto z:www.zkojicin.cz

Video - ZDE děkuji Hance za all in servis;-)

Fotky - jsou ZDE

V neděli jsme se opět vydali na výlet a to na mně dosud neznámé místo Čap, což jsou zbytky hrádku z 14. století s nádherným výhledem.

Fotky - ZDE

—————

Krásný sluníčkový víkend

20.04.2010 21:59

Sobotu jsme si krom našeho klasického dopoledního tréninku agility zpestřili ještě ukázkou na dni otevřených dveří ZKO Doksy, kromě agility probíhaly také ukázky dogdancingu, frisbee, poslušnosti, obran a vyhledávání střelných zbraní. Bylo to moc hezké a příjemné odpoledne, děkuji pořadatelům za pozvání a TADY je pár foteček.

V neděli jsem dlouho váhala zda se zůčastnit brigády nebo vyrazit s Marinkou a klukama na výlet... brigáda snad ještě nějaká bude, a když bylo tak krásně... no jasně, vyhrály to Drábské světničky:-) Fotky na obvyklém místě TU

 

—————