Novinky

A máme tu další narozeniny :-)

12.04.2010 09:23

Dnešním oslavencem je Arčík, strašně to letí a Arčíkovi už je 10 let.

 Ani mi nepříjde, že by nějak zestárl, spíše je v těch nejlepších letech - temperament mu nechybí, jen je míň zbrklej, více mazlivej a bezva pejsek do nepohody.

VŠECHNO NEJLEPŠÍ A HLAVNĚ TO ZDRAVÍ!!!

—————

Průběžné info

05.04.2010 21:24

Ještě žijeme, jen není moc o čem psát, nic zvláštního se neděje. Snažíme se pravidelně trénovat, trénink s Jitkou Novotnou pro nemoc nevyšel, ale dneska k nám zavítala Kačka Lerlová (děkujeme a těšíme se na příště) a příští týden se budem těšit na Evču Linkovou.

Jen co jsme si osvěžili pamět a Codík pochopil co jsou zonovky, vyvstal nový problém - odložení v sedě :-/, nyní se tedy zaměříme na toto...

—————

Video

13.03.2010 21:14

Slíbené video z víkendu ZDE  (tímto děkuji Hance za natočení!)

...a také jsem si  trošku pohrála s Course desinerem, tak se můžete podívat na "napodobeniny" parkurů, které jsme běhali. Podotýkám, že mohou být mírné odchylky od reality:-))

 

—————

Kalendář se postupně plní...

12.03.2010 21:40

Nečekaně :-D přibyly další agility akce

—————

Hopsání u dědy Mráze - Hradišťko u Sadské

07.03.2010 07:00

Máme za sebou první letošní oficiální závody!

Závody se konaly v krásné jezdecké hale jezdecké školy Equus Kinský, v moc hezkém prostředí. Mrazivé zimní ráno mi připomnělo proč nejezdím v zimě na závody, postupně jsem to však překonala a vůbec toho nelituji.

Alice stavěla záludné (jako vždy:-)) avšak prostorné parkury, povrch v hale byl ideální a v kantýně měli výborné kynuté ovocné knedlíky, mňam.

Tak a k běhání... první běh byl jumping, Codík běžel hezky, ale chtěla jsem si střihnout přeběh za zády a spadla nám bočnice, takže disk. První naše dvojka - jsem moc ráda, že to Codík přežil a nic se mu nestalo, první kolize byla na kruhu a další nedorozumění na kladině, což nás samozřejmě rozhodilo a diskly jsme se ani nevím kde. Agility jsme zvládli bez větších chybiček, pouze skočená zona na ačku (zlobit se nemůžu, celou zimu jsme zonovky necvičili), ale panička se po zimě musí vyběhat a zlepšit vedení!

Za celý den Codík shodil jednu tyčku (když nepočítám nepovedené "zaza"), že by zafungovala Susan Salo? No uvidíme a určitě budu v gymnastice pokračovat.

Výsledky:
Jumping: dis
LA2: dis
Agility: 3. místo

Video snad brzy, díky Hani;-)

 

—————

Probuzení ze zimy

28.02.2010 20:41

V sobotu už na nás trošku dýchlo jaro a já doufám, že už sněžit nebude. Sem tam nějaký mrazík ještě přežiju:-))

No a když bylo tak krásně, vrhli jsme se do úpravy zahrádky, abychom  mohli začít pravidelně cvičit na našem pidiplácku - odnesly to trošku naše keříčky.

Vlevo odřezky, vpravo naše nové bonsaje.

V lednu a únoru jsme bohužel kvůli sněhu tréninku (skokové gymnastiky) moc nedali, začínáme tedy zase od základních cvičení a snad budeme moci brzy pokročit do obtížnějších. Video z nedělního domácího treninku ZDE

... a TADY koukněte co jsme dělali v zimě.

 

—————

Další plány

05.02.2010 09:04

Tak přeci jen ještě přibyly do našich plánů další závody...

—————

Zima, sníh a sluníčko

02.02.2010 22:31

Haldy sněhu a sluníčko, to nejde nevzít na procházku foťák ... spousta fotek ZDE

—————

Video z klubového šampionátu

02.02.2010 21:55

Video z Arčíkova běhu, Codíkovo není, panička si zapomněla kartu do foťáku....

... a videjko ze závodu páníčků na sáňkách:-)

 

—————

Zimní klubový šampionát 23.1.

30.01.2010 20:51

Máme za sebou první akci letošního roku - Zimní klubový šampionát, tentokrát byl opravdu zimní a mohl se uskutečnit plánovaný závod družstev na saních. Tento speciální závod byl pro tříčlená družstva, kdy vždy dva  táhli třetího na saních. Byly tři úseky cca po 15m (nevím jistě) kdy se postupně členi družstva vystřídali, aby se každý svezl:-) S holkama (Lenča, Peťa) jsme zabraly a v našem rozběhu jsme vyhrály, nicméně na Křováčkovic extra rychlé saně v druhém rozběhu to nestačilo a skončily jsme na 2. místě.

Arčík závodil v kategorii veteránů a nezklamal, běžel s nadšením, akorát trošku mimo překážek:-) Vysloužili jsme dvě odmítnutí a jednu chybu za přeběhnutí stolu... a úmístili se na 6. místě.

Codík - terén kluzký umrzlí sníh, laťky padaly, ale to jsem čekala a neřešila. Jinak běžel moc hezky a krásně reagoval, sice si dal navíc tunel, který nepatřil do tratě a proto disk. Těším se až se začne dát zase běhat:-)

 

 

 Více foto

ZDE

—————