Novinky

Sněhová nadílka

09.01.2010 19:08

Konečně tu máme pořádnou nadílku sněhu a tak jsme zkusili na dnešní procházku vzít foťák, ale bohužel jak je zataženo a pořád sněží, jsou fotky dost nekvalitní - to ovšem nebránilo Martínce a pejskům se pořádně vyřádit:-)

Kdyby jste se přeci jen chtěli juknout, klikněte ZDE

 

—————

Odkazy

06.01.2010 10:15

Vytvořena stránka s odkazy na oblíbené stránky. Zatím jsem uvedla ty, na které jsem si zrovna vzpomněla a další budu postupně přidávat.

—————

Plánujeme ...

03.01.2010 14:19

Doplněn přehled co plánujeme na první polovinu roku 2010, nic moc a víc už toho asi nebude... prozatím se musíme v psích akcích trošku omezit, protože naší letošní největší akcí je dostavět náš domeček:-)

—————

Víkendový seminář

02.12.2009 20:45

Vrátili jsme se z víkendu u Martiny Klimešové a opět máme co trénovat:-)) Hlavním cílem přes zimu je skoková gymnastika a náběhy do slalomu - uvídíme co to s námi na jaře udělá...

Video z víkendu ZDE

—————

Postupové zkoušky dogdancingu - 17.11.09 Nymburk

25.11.2009 20:41

Cody složil postupovou zkoušku dogdancingu divize C - Freestyle 1. úrovně na výborně!

lucy-lucerajče.net

—————

Všechno nejlepší, všechno nejlepší, všechno nejlepší!!!

05.11.2009 09:06

Dnes je tomu přesně 3 roky co se narodila černobílá kulička, které jsme vybrali domácí jméno Cody, alias Koudy, Koudík, Kouďák a myslím, že se přesně povahově trefil do svého jmenovce Codyho Lamberta z mého oblíbeného seriálu:-)

Tááákže Codíku přejeme ti ať jsi pořád veselý, šťastný a hlavně zdravý ještě spoustu dalších let!!!!

Všechno nejlepší, všechno nejlepší, všechno nejlepší.... hlavně to zdraví!!!!!

 

 

—————

Závody roku 2009 jsou za námi....

04.11.2009 21:20

Posledními závody pro nás byl flyballový závod Rychlejší než vítr v Mělníku. Na tento turnaj jsme vyjeli ve velkém oslabení velkých rychlých psů a to se podepsalo i na výsledku. Nicméně pejskům to bylo úplně jedno, moc krásně běhali a všichni jsme si závody skvěle užili!

Adrenalin Flyers - 7. msíto v druhé divizi

 
 Autor foto: www.borderky.cz

Krom klasického vyhlášení se vyhlašovalo i 10 nejrychlejších psů turnaje a Coďák byl vyhlášen jako druhý nejrychlejší s časem 4,7s.

Posledí agility závody jsme strávili na nymburském cvičišti, kde se konaly víkendové závody Fitmin A1 pohár. Hezké parkury, bohužel opět padaly tyčky, takže nás žádné výrazné umístění nečekalo. ... až na neoficiální soutěž dlouhý slalom (24 tyček), který Codík vyhrál:-)

Výsledky ve výsledcích a jedno videjko níže....

 www.youtube.com/watch?v=JrFTEreZaug

—————

Apple cup III. 27.9.2009, Ml. Boleslav

01.10.2009 23:04

Apple je závod, který pořádá naše sdružení, takže krom závodění jsem se snažila pomáhat kde bylo potřeba.

Závodila jsem se třemi psy (poprvé a doufám i naposled :-), jelikož to začalo být fyzicky náročné...), kromě mých dvou kluků jsem běhala se "sousedovic" labradorkou Lusynkou. Lusynka je zkušenější agiliťačka, ale kvůli zdravotnímu hendikepu může běhat jen na nízkých překážkách.

Lusy: v agility se Lusynce podařilo dost nápadně odšvindlovat zónu na kladině a s 1 chybou, ale nej. časem jsme se úmístily na 9.místě. V jumpingu Lusynka minula v cílové rovince tunel a bylo z toho 10. místo. Všechno jsme si vynahradily ve hře "Červená Karkulka",  kde jsme obsadily první příčku. Hra spočívala v tom, že závodníci překonávali trať s košíkem naplněným vínem a bábovkou a nechyběl i čepeček na hlavu. Musím říct, že některým to obzvlášť slušelo, hlavně mužskému pohlaví:-))
Video ZDE

Arčík: v prvním běhu (jumping) se ještě jakž takž koncentroval, trošku jsme se motali a nakonec z toho byla 1 chyba a 1 odmítnutí - 3.místo. V agility se rozhodl, že poběží jenom rovně:-)) radost z běhu mu opravdu nechybí...

Codík: první běh byl nějaký divný, shodil hned první dvě skočky, pak odmítačky na slalomu ... nějak nám to nesedlo. V agility už jsme si to vynahradili a doběhli čistě (sice tyčka spadla, ale už jsme byli daleko a rozhodčí to nemáv..) a v nejlepším čase. Ve zkoušce se nám taky dařilo a jen zásluhou jedné spadlé tyčky jsme se umístili na 2. místě, opět s nej. časem a postupovkou 6,38!

Závody se vydařily, jak organizačně (doufám, že si to myslí i ostatní) tak výsledky a už se těším do Nymburka...
Janče moc děkuji za půjčení Lusynky, moc jsem si to užila! Lusynka je zlatíčko!

Výsledky:
Lusy: jumping - 10.místo, agility - 9.místo, hra - 1. místo
Arčík: jumping - 3.místo, agility - disk (veteráni)
Cody: jumping - disk, agility - 1.místo, LA1 - 2.místo

   

—————

Psí sporty - září

01.10.2009 22:55

S Arčíkem jsme se objevili i v časopise - kdo nečetl, může se podívat zde....

 

—————

O pohár Purina Pro Plan, Jičín 5.9.2009

01.10.2009 22:44

Naše účast na těchto závodech lze popsat třemi slovy...

zima - grog - diskvalifikace

Rosničkáři avizovali ochlazení, vzala jsem si teplejší oblečení, ale stejně než jsem vyběhla na první parkůr jsem stihla vypít 2 grogy a podle toho to tak vypadalo:-)) První běh - jumping, disk na třetí překážce, kdy alkohol zpomalil mé reakce a naopak Codí vyrazil jak střela... Pak následovala zkouška, sice jsme doběhli, ale jedna tyčka a skočená zóna nás vyřadila z prvních pozic. V agility jsme sice složitější pasáže překonali, ale dřívější opuštění slalomu a následně překonání další překážky nás opět diskvalifikovalo.

Výsledky:
Jumping - disk
LA - 4.místo VD
Agility - disk

 

—————