Novinky

Výcvikový víkend poslušnosti + závody agility v Jičíně 10.-12.4.09

07.05.2009 22:39

O tomto víkendu jsme se vypravili na víkendový výcvik s psí školou Váš pes a našimi známými instrukntorkami Ivetou a Lenkou. I když mi poslušnost nepřijde tak záživná (a Codymu obvlášť:-) ), moc se mi to líbílo a hodně jsem se poučila. Také jsme si poprvé vyzkoušeli stopu, nemůžu posoudit, ale zrovna tohle asi pro nás nebude - pracně jsem vkládala do každé stopy kousky buřtíků, které tam nejspíš leží dodnes nebo si polní myšky udělaly hostinu...

Zleva: spolubydlící Rorynka, Codík a Arčík

Další fotky z víkendu:ZDE od Danči

 

Výcvik se konal v krásném prostředí kempu v Lužanech kousek od Jičína, tak mě napadlo spojit to s oblíbenými agility závody "O Cipískův pohár" v Jičíně. S klukama jsem byla na startovní listině jako první (s Codíkem vždy, s Arčíkem jen ve zkoušce), myslím, že to není moc výhodná pozice, ale vzala jsem to jako výzvu:-) První se běžel jumping, kde se oba kluci diskly, pak následovaly zkoušky, kde Codík doběhl s jednou chybou (skočená zóna, experimentovali jsme s různými metodami, až jsme skončili u zastavovaných, který ještě nemáme docvičené a hned tak nebudem). Máme tedy první výbornou a umístili jsme se na 2.místě. Arčík taky skočil zony a s dvěma chybami byl pátý. V agility jsem Codyho diskla na kladině a Arčík doběhl s nějakými chybami na 11.místě.

Fotky ZDE

Video ZDE

 

 

—————

Fotky z výletu

01.03.2009 22:53

Víkendy se snažíme trávit co nejméně doma, a když nejsou jiné akce jedeme na výlet, na pár foteček z posledního výletu se můžete podívat tady:  https://janucha.rajce.idnes.cz/Machovo_jezero_Mala_skala/ - počasí na focení nic moc, ale všichni jsme se krásně vyvětrali:-)

—————

Navštivte naše kamarády!

26.02.2009 21:41

Codýskova mamimnka, tatínek, bráškové a tetička mají skvělé nové stránky:

https://pbagil.wz.cz

 

 Šikovná kamarádka Lusynka má konečně také své krásné zelené (snad to Janča nezměnila:-) stránky:

https://labradorkalusy.wbs.cz

 

 

—————

Video Masečín - Arčík

16.02.2009 22:26

Závody agility, Masečín 7.2.2009

S Arčíkem je každý běh hop nebo trop, má velký smysl pro humor:-)) a vždy dokáže vymyslet něco nového...A o tom to je:-))

—————

Snaha o vytvoření webu

06.02.2009 22:20

První pokusy o zadání informací:-)

—————